Chceš sledovat každý den novinky a zajímavosti v oblasti modelingu, sleduj nové příspěvky na facebooku PUBLIC REVELATION. Staň se fanouškem na FACEBOOKU!

Přidej se k nám vlož fotografie na modelingový portál - GALERIE MODELEK a zúčastni se naší soutěže - MISS MISS a podpoříme tě v celonárovní soutěži - MISS ČR. Dej nám like i zde

1 - Pro dívky ( modeling ):

Nejlepší nabídka na internetu - nafocení zdarma : VYZKOUŠET SI ZAČÍT.
Info - CASTING: tato nabídka je pro dívky, kluky na focení - nové tváře z celé ČR. Nafocení profi foto (book) a prezentace na modelingovém portálu www.galerie-modelek.cz ZDARMA. V případě, že si Vás vybereme vytvoříme Vám prezentaci i na stránkách: www.public-revelation.com taktéž zdarma. Vyzkoušet si jestli na to mám - registrace zdarma na modelingovém portáluwww.galerie-modelek.cz + vyzkoušet si modelingové focení a vidět své hotové retušované fotografie - bez placení.

Nejnovější informaci najdete na Facebooku - například zastoupení pro ndívky v soutěži - ČESKÁ MISS


Co to obnáší a co tím získáte.
V první řadě postačí přijet na jednu z našich poboček, kde Vám zhotovíme větší počet ( 100 až 150 ) fotografií, ze kterých vybereme a profesionálně vyretušujeme ty nejlepší a to vše zdarma. K tomu automaticky získáváte registraci zdarma, na modelingovém portálu www.galerie-modelek.cz , který je první ve vyhledávačích a tak získáte možnost začít se konečně úspěšně prezentovat ( a to vše zdarma ). V případě, budete-li mít zájem, můžete si některé fotografie odkoupit pro vlastní prezentaci a vložit si je sama kam bude chtít na internet.
Má to pro Vás velkou výhodu a to, že nemusíte investovat do začátku žádné peníze, jenom to zkusíte a rozhodnutí je pouze na Vás i když fotografie jsou již připravené i s retuší. Toto Vám nikde nenabídnou !
V případě odkoupení některých fotografií, Vám k tomu ještě vytvoříme zdarma kvalitní fotogalerii ve formátu flash a tu vložíme jako Vaší prezentaci na tento web. Budou-li Vaše předpoklady na práci modelky dobré - získáte u nás, plnou registraci na 40 měsíců. Cena fotografií se pohybuje - již od 800kč. Tudíž Vám dáváme jedinečnou možnost získat kvalitní prezentaci, bez toho, aby jste museli investovat nemalé částky a rozhodnutí zůstává pouze na Vás. Případně budete vlastnit úžasné PROFILOVÉ fotografie "třeba" na FACEBOOK.
Kvalita je zřejmá na množství nafocených dívek, které prošly zkráceným jednohodinovým focením a tímto způsobem získali své prezentační fotografie - podívejte se do sekce klik - WOMEN
Casting je zaměřen na vytvoření Vaší dokonalé propagace, aby jste se mohla úspěšně prosadit v modelingu, nejenom u našich klientů. Na casting si vezměte:
různé druhy oblečení, můžou být decentní či bláznivé, fantazie se meze nekladou, ( trička, košile, kalhoty, sukně, šaty a prádlo ). Nezapomeňte na plavky či prádlo, jež zvýrazňuje atraktivitu těla. Doplňky – brýle, šátky, šály, čepice, podkolenky, punčocháče, šperky, náramky kabelky. V případě bude-li se jednat o focení pro agenturu na castingu ( nové tváře ), nebude přítomen vizážista, pouze na objednání v potvrzujícím emailu - čili líčení a nápady na účesy jsou na Vás.TOPlist

Casting se koná pouze u Pardubické pobočky - Polská 898, Aneta Olsn: produkce@galerie-modelek.cz - MAPA ZDE

 

 

zvuk modelingová agentura casting modeligova propagační modeling modelingová modelingova modeling modeling osobnosti ukaz se ty server hosting modeling havarijní služba maderoterapie Instalater Ostrava Instalatér katalog řemeslníci Instalatér Ostrava Poruba Instalatér Mariánské Hory instalace havarijni.blogspot instalateri instalatérství nstalatera instalatér robert instalatérské instalatéři čermak instalatérské práce Ostrava Poruba Instalace Jednoduše Hodinový manžel Stavební firma výkop ústí nad orlicí výkopové práce brno instalatéství frýdek instalatéství jičín instalatéství jihlava instalatéství karviná instalatéství liberec instalatéství olomouc instalatéství opava instalatéství pardubice instalatéství svitavy instalatéství ustí instalatéství zlín instalatéství havirov instalatéství prostejov instalatéství vsetin instalatéství prerov instalatéství radek instalatéství clanek instalatéství