Chceš sledovat každý den novinky a zajímavosti v oblasti modelingu, sleduj nové příspěvky na facebooku PUBLIC REVELATION. Staň se fanouškem na FACEBOOKU!

Přidej se k nám vlož fotografie na modelingový portál - GALERIE MODELEK a zúčastni se naší soutěže - MISS MISS a podpoříme tě v celonárovní soutěži - MISS ČR. Dej nám like i zde

2 - Pro ženy (být krásná navždy):

Co Vám určitě nikdo nenabídne: zde nafocené vyretušované studiové fotografie zaplatíte v případě - budou-li se Vám líbit. Tímto je zaručená kvalita výsledných fotografií. U našeho profesionálního fotografa neexistuje nespokojenost. Použitá NOVÁ METODA retuše je nenápadná, ale originál dokáže zcela změnit. Kvalita je zřejmá na množství nafocených dívek, které prošly zkráceným jednohodinovým focením a tímto způsobem získaly své prezentační fotografie. Podívejte se do sekce klik - WOMEN
Objednání k focení je stejné jako pro dívky, které chtějí být modelkou, pouze se rozhodnete jestli chcete Vaše fotografie prezentovat na našich modelingových portálech, či ne.

Našli jste u jiné agentury výhodnější nabídku - Pokud ANO splníme Vám ji - pište !

Co to obnáší a co tím získáte:
V první řadě postačí přijet na jednu z našich poboček, kde Vám zhotovíme větší počet ( 100 až 150 ) fotografií, ze kterých vybereme a profesionálně vyretušujeme ty nejlepší. K tomu automaticky získáváte možnost se zdarma registrovat na modelingovém portáluwww.galerie-modelek.cz, který je první ve vyhledávačích. Cena fotografií se pohybuje - již od 800kč do 10 000Kč podle náročnosti a množství.
Fotografie jsou obohaceny o úpravu úplně novou metodou!!!. Použitá NOVÁ METODA retuše je nenápadná, ale originál dokáže zcela změnit a budete vlastnit úžasné PROFILOVÉ fotografie "třeba" na FACEBOOK.
Focení je zaměřeno na vytvoření Vaši dokonalého prezentačního portfolia, aby jste se mohla úspěšně prosadit i v modelingu, nejenom u našich klientů.
Na focení si vezměte: různé druhy oblečení, můžou být decentní či bláznivé, fantazie se meze nekladou, ( trička, košile, kalhoty, sukně, šaty a prádlo ). Nezapomeňte na plavky či prádlo, jež zvýrazňuje atraktivitu těla. Doplňky – brýle, šátky, šály, čepice, podkolenky, punčocháče, šperky, náramky kabelky.

Tato focení se konájí u Pardubické pobočky - Polská 898, Aneta Olsn: produkce@galerie-modelek.cz - MAPA ZDE

 

 

zvuk modelingové modelingova ukaz-se.eu splečnice casting modeligova modelingová modelingova modelingové modeling modelingová modeling vymenafanousku modelingová modelingova modeling eshop fotoklima modeling instalateri modeling modelka model modelingove modelingova modeling osobnosti ukaz se ty server hosting grower modeling najisto models intalateri SEO SEO nástroje TOPlist

. . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . .